Prezrádza detaily a reality šou Svadba na prvý pohľad

Prezrádza detaily a reality šou Svadba na prvý pohľad

Relácia Svadba na prvý pohľad sa posledné týždne teší veľkej obľube. Televízia Markíza týmto svojím sociálnym experimentom trafila do čierneho a pred televízne obrazovky prilákala tisícky zvedavých divákov. Veď kto by nechcel vidieť život párov, ktoré sa prvýkrát uvideli na svojej vlastnej svadbe?

Na prvý pohľad sa najúspešnejším párom zdali Júlia s Ľubom, ktorí sa do seba zahľadeli už na svadbe a s výberom toho druhého boli spokojní. Nehanbili sa a dokonca padli aj prvé vášnivejšie bozky. Prvé hádky a nezhody ale prišli už hneď na svadobnej ceste, kedy sa mladomanželia začali poriadne spoznávať a nachádzali chyby toho druhého. Veď vieš si predstaviť, že by si sa ocitla na druhom konci zemegule v podstate s cudzím človekom?

Svadba na prvý pohľad sa natáčala s časovým predstihom, no účastníci tejto reality šou sú viazaní mlčanlivosťou a nesmú prezrádzať, ako ich vzťahy dopadli a či sa rozhodli ostať spolu. Júlia sa ale napriek všetkému rozhodla stať YouTuberkou. Nejaké videá síce natočila aj pred samotnou reláciou, no jej tvorba bola prevažne v anglickom jazyku. Prvé slovenské video venovala práve objasneniu toho, prečo sa rozhodla prihlásiť do tohto sociálneho experimentu.

A ako vlastne celé testovanie prebiehalo? Júlia vo svojom druhom videu prezradila, že prihlásení adepti museli odpovedať na približne 200 otázok, ktoré boli naozaj rôznorodé. Potom mali za úlohu ovoňať niekoľko tričiek druhého pohlavia a aj sami sa podrobili genetickým testom. Celé to zavŕšili rozhovorom so psychologičkou, ktorej prezradili detaily zo svojho života.

Ak ťa zaujíma, ako celé testovanie prebiehalo, všetko nájdeš v druhom Júliinom videu. Ako je ale na sociálnych sieťach zvykom, ani mladá manažérka neunikla kritike a negatívnym komentárom. Ľudia skritizovali jej prehnanú gestikuláciu a smiech, ktorým sa preslávila aj v samotnej relácii. Čo na ňu hovoríš ty? Myslíš, že nám rastie nová hviezda YouTube?

Close Menu