Diana Fabiánová

Matchmaker

Diana Fabiánová je matmacherka, ktorej prácou je hľadať slobodným ľuďom vhodného partnera. V rámci tohto experimentu používa test atraktivity, v ktorom si každý z účastníkov vyberá typy, ktoré sa mu páčia a hodnotí ich od jedna do päť.
Dávid Hanc

Vzťahový poradca

Dávid Hanc pracuje ako vzťahový poradca a vo svojej praxi radí najmä nezadaným mužom. V tomto sociálnom experimente sa pri pohovoroch s účastníkmi snaží vyčítať nielen ich pozitívne vlastnosti, ale aj negatívne a dokázať tak spárovať správnu ženu k správnemu mužovi.
Jana Štefániková

Klinická psychologička

Jana Štefániková je klinická psychologička s dlhoročnou praxou v psychosexuológii. V šou  má za úlohu z psychologického hľadiska vybrať  tých, ktorí spĺňajú kritériá vzájomnej kompatibility.
Jaroslava Babková

Genetička

Genetička Jaroslava Babková sa vo svoje práci venuje skúmaniu DNA. Za objav mužskej DNA v ústach ženy po bozkávaní získala v roku 2015 IG Nobelovu cenu. Vzorky DNA odobrala všetkým účastníkom tohto experimentu, ktoré sa v laboratóriu podrobili testu biologickej kompatibility. Na základe týchto výsledkov dokázala vytypovať tých, ktorí sú biologicky naprogramovaní na to, aby spolu dokázali biologicky fungovať. Sériu testov dokončila testom čuchovej atraktivity. Účastníci experimentu spali tri noci v čistých bavlnených tričkách, boli inštruovaní nepoužívať vône či konzumovať jedlá, ktoré by ovplyvnili pach ich tela. Účastníci potom hodnotili ako intenzívne, ako príjemne a ako sexi im tričko vonia.
Close Menu