Nevera škandalóznej nevesty Lucie: Muž ju našiel polonahú s iným chlapom… Takmer ho trafil šľak!

Nevera škandalóznej nevesty Lucie: Muž ju našiel polonahú s iným chlapom… Takmer ho trafil šľak!

Najprv sa musel vyrovnať s pikantným videom a teraz zasa toto! V najnovšej časti, ktorá bude odvysielaná už vo štvrtok, začnú Lucia s Ivanom bývať v jednej domácnosti. Súčasťou novej etapy ich spoločného života sa stane aj kolaudačka, kedy do bytu prídu žúrovať aj kamaráti. Samozrejme, nebude núdza ani o alkohol, no zrejme aj vďaka nemu sa zábava vymkne spod kontroly.

Svadba na prvý pohľad – Ivan a Lucia

Takto Lucia vyzerala v čase, keď skončila na bielom gauči.
Nevesta zo Svadby na prvý pohľad si užila sex pred kamerou.
Lucia sa venuje bodyart modelingu.

Ivan totiž v náladičke padne do postele, kde zaspí, kým jeho polovička bude v obývačke ďalej pokračovať v párty režime so svojimi kamarátmi. Prebudenie mladoženáča však bude poriadne trpké, a to nielen vďaka nejakému tomu promile. „Bol som už aj unavený, aj spoločensky unavený, tak som išiel spať. Volal som Luciu k sebe, aby sa ukľudnila a že ideme spať, ukončíme večer. A proste odmietala, že nie, nie,” vyjadril sa Ivan.

To však pre neho nebolo ešte to najhoršie. „A ráno takisto nebola vedľa mňa. Videl som ju v obývačke na gauči, kde bola polonahá a vedľa nej bol nejaký kamoš,” povedal rozčarovaný ženích. „Či spolu niečo mali, neviem,” zamýšľal sa napriek tomu, že muž bol vraj oblečený. Celá situácia sa ho ale naozaj dotkla a poriadne ho vytočila. „Neviem, čo mi vysvetlí k tomuto. To je ako nevera,” krútil hlavou Luciin manžel. 

Nevera škandalóznej nevesty Lucie:
Ivan už zo svojej novej manželky až taký nadšený nie je.
Nevera škandalóznej nevesty Lucie:
Lucia sa počas kolaudačky nevrátila do postele k svojmu zákonitému. Noc strávila so svojím kamarátom.

Ivan najprv odišiel z domu, pretože to potreboval rozdýchať a podľa vlastných slov nevedel, čo ďalej. Celá vec ho zamrzela o to viac, že sa začali zbližovať. Plavovlásku po návrate do svojho bytu s celou vecou konfrontoval. Tá si z toho najprv ťažkú hlavu nerobila a skrátka mu vysvetlila, že pri ňom spať nechcela, pretože chrápal. „Opil si sa, chrápal si, nemala som náladu si k tebe ľahnúť,” odvetila mu na jeho výčitky. 

Ivan sa však poriadne rozšupol a na svoju zákonitú spustil vlnu hnevu, dokonca sa vyjadril, že mal náladu dotyčného muža chytiť a vyhodiť cez okno. Ako to celé dopadne, sa dozviete už vo štvrtok večer na Markíze! 

Myslíte si, že Ivan nakoniec Lucii odpustí?

Close Menu