Neprajné komentáre na účet účastníčky Júlii z reality šou Svadba na prvý pohľad. „Je trápna ako preafektované decko“

Neprajné komentáre na účet účastníčky Júlii z reality šou Svadba na prvý pohľad. „Je trápna ako preafektované decko“

Druhá epizóda kontroverznej show Svadba na prvý pohľad priniesla ešte búrlivejšie diskusie ako tá úvodná. Aj keď sa najprv javil párik Júlia a Ľubo ako dokonalý, zrejme to tak vyzeralo iba na oko. 

Reality show, v ktorej si nezadaní Slováci hľadajú druhú polovičku na základe genetických testov a výsledkov psychologických analýz, má poriadny úspech. Minimálne teda vzbudila vášnivé diskusie o tom, či obrad, po ktorom sa z neznámych ľudí stanú manželia, je aj skutočne pravý a či sa naozaj “snúbenci” nikdy predtým nevideli.

Najviac kritiky si ale vyslúžila nevesta Julka. 24-ročná obdarená blondína bola síce Ľubovi sympatická a nejaké tie iskry tam preskočili, ale… Je zrejmé, že sa do celého manželstva vžila až príliš, zo záberov z nasledujúcej časti sa samotný novomanžel vyjadril, že aj na neho je to celé príliš hŕ a potrebuje svoj priestor.

Navyše, fanúšikov iritoval jej hlasný smiech. Pred obradom, počas obradu, po obrade, na oslave, po oslave, pri polievke, pri bozkávaní, pri tancovaní – Júlia sa skrátka smiala stále. Niektorí to pripisujú stresu, iní si zas myslia, že je len poblázená a trápna pubertiačka, ktorá sa chcela iba zviditeľniť.

“Musela som to dať preč. Ten jej smiech sa nedal počúvať,” píše diváčka Jana. “Jedným slovom – šibnutá,” pridáva sa ďalšia. “Bola preafektovaná a trápna,” myslia si aj ostatní. Čo na Julkine správanie hovoríte vy?

Close Menu