Lubo uvažuje už na svadobnej ceste, ako ďalej so svojou manželkou, ktorú mu vybrali odborníci zo šou Svadba na prvý pohľad

Lubo uvažuje už na svadobnej ceste, ako ďalej so svojou manželkou, ktorú mu vybrali odborníci zo šou Svadba na prvý pohľad

Netradičná svadobná šou z produkcie televízie Markíza si získava čoraz viac zástancov. Tisíce divákov s napätím sledujú pokračujúci vývoj vzťahu troch párov, ktoré sa doposiaľ v rámci vysielania predstavili. Medzi najmladších účastníkov sa zaradili Ľubo s Júliou, tí si po sobáši naslepo užili medové týždne na Zanzibare. Práve tam ale začne romantická idylka nečakane škrípať.

Nie každý jedinec by v sebe dokázal nájsť odvahu postaviť sa pred oltár, čakajúc na úplne neznámu osobu. 28-ročný športovec bol v úvode výberom odborníkov unesený, keďže k nemu v bielych šatách dokráčala príťažlivá a obdarená blondínka, presne podľa jeho prvotných predstáv o dokonalej neveste.

svadba na prvy pohlad

Plavovlasá slečna sa po celú dobu hlasito pochechtávala, na čo mnohí diváci so zhrozením zareagovali, že neutíchajúci smiech by sa na vzťahu dvoch mladých ľudí mohol nepriaznivo odzrkadliť. A hoci sa Ľubo tesne po svadbe tváril, že je s výberom vyrehotanej nevesty maximálne spokojný, na exotickej dovolenke prichádzajú prvé vážnejšie otrasy.

Ľubo sa čoraz viac utápa v myšlienkach

Dvojica zisťuje, že sa nepozná dostatočne dobre nato, aby u toho druhého dokázala správne odhadnúť aktuálnu náladu. S pribúdajúcimi spoločne strávenými dňami sa tak sympatický blonďák uchyľuje k úvahám o tom, akým smerom sa bude románik s 24-ročnou slečnou uberať, pričom jeho zmeny nálad zachytila aj samotná Júlia.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Na povrch sa derú veci, aké boli predtým možno o niečo prijateľnejšie. Vymakaný fitness tréner totiž priznáva, že to, čo sa mu na novopečenej manželke spočiatku páčilo, ho teraz akosi odrádza. ,,Trošku viac som dneska premýšľal o veciach. Ja nehovorím, že má zlé správanie alebo vystupovanie, je milá a všetko je super. Ale niektoré veci mi trošku vadia,” ženích otvorene odhaľuje rodiace sa pochybnosti. ,,A hlavne ten smiech mi vadí,” dodáva s nespokojným výrazom v tvári.

Close Menu