Kto sa prekecol o šou Svadba na prvý pohľad? Markíza rieši takúto situáciu pokutami

Kto sa prekecol o šou Svadba na prvý pohľad? Markíza rieši takúto situáciu pokutami

Šou Svadba na prvý pohľad pokračovala na obrazovkách televízie Markíza už treťou časťou. Je pravda, že získala mnohé pozitívne reakcie, čo sa rapídne odzrkadlilo aj na ratingoch sledovanosti, no diváci stále špekulujú, ako to celé naozaj je. 

Kontroverzná reality show, ktorá spája nezadaných z celého Slovenska len na základe chemických vzorcov a genetických testov, zaujala našincov natoľko, že si týždeň čo týždeň sadajú k obrazovkám televízorov.

V najnovšej časti ste mali možnosť vidieť tretí pár snúbencov, aj ten sa rozhodol spečatiť svoj osud pred celým Slovenskom. Vášne fanúšikov rozvírila však najmä neohrabaná papuľka minulotýždňovej nevesty Julky, ktorá si viackrát pustila ústa na špacír ?

Najprv priznala, že sa po svadobnej ceste nasťahovala k Ľubovi domov, neskôr odhalila, že do show ju oslovila samotná televízia a ona sa vlastne nikde neprihlásila.

Televízia Markíza si ale takéto veci určite právne “ošetrila”. „Pokuta za porušenie niekoľkých zmluvných bodov je minimálne 11-tisíc eur,“ dozvedel sa cas.sk z dobre informovaného zdroja. Je teda možné, že Julka okrem manžela prišla aj k veľmi mastnej pokute ?

Close Menu