Júlia zo Svadby na prvý pohľad zmenila image.

Júlia zo Svadby na prvý pohľad zmenila image.

Modré oči, dlhé blond vlasy a nádherný široký úsmev. Presne takto vídame Júliu každý štvrtkový večer na obrazovkách televízie Markíza. Natáčanie Svadby na prvý pohľad už ale prebehlo pred niekoľkými týždňami a za ten čas stihla Júlia podstúpiť zmenu imidžu!

Slováci posledné týždne s napätím sledujú dramaticky sa vyvíjajúce vzťahy medzi hviezdami šou Svadba na prvý pohľad. Jednou z odvážnych televíznych manželiek je aj 24-ročná Júlia, ktorú odborníci spojili s fešným športovcom Ľubom.

Od natáčania kontroverznej šou ubehol nejaký ten piatok, avšak to, ako dopadli jednotlivé manželstvá, ešte nevedno. Isté je zatiaľ len to, že nevesty Lucia a Júlia už od svojho pôsobenia na Markíze stihli zmeniť imidž, pričom obe sa uchýlili ku tmavšiemu odtieňu farby vlasov. Luciinu premenu si môžete pozrieť — TU —

Vyrehotaná manažérka pred pár hodinami zverejnila na svojom Instagrame aktuálnu fotografiu, pri ktorej keby nemala meno, vôbec by sme nevedeli, že sa jedná práve o krásku z obľúbenej svadobnej šou. Alebo vy by ste nebodaj na tomto zábere Júliu spoznali?

Foto: Instagram/_giulia_nedbal_, lubo_mazura

Close Menu